DZIECI W HOŁDZIE JANOWI PAWŁOWI II

DSC09796

Dzieci z Samorządowego Przedszkola w Babiaku wraz ze swymi opiekunami jak miliony wiernych na całym świecie zapragnęły złożyć hołd Wielkiemu Polakowi Janowi Pawłowi II. Z okazji Kanonizacji Papieża w przedszkolu zrodził się pomył żeby zorganizować akademię poświęconą życiu Ojca Świętego. W dwukrotnych występach przed licznie zgromadzoną publicznością między innymi przed starszymi kolegami ze szkoły podstawowej, babiackimi seniorami, rodzicami, zaproszonymi gośćmi, wiersze i piosenki zaprezentowało ponad 30 przedszkolaków przygotowanych przez siostrę Cecylię, wychowawczynie grup Panią Bożenę Zielińską i Panią Ewę Jeziurską oraz Panią Elżbietę Kałużną. To była niezwykle wzruszająca akademia. Dzieci z wielkim przejęciem deklamowały wiersze, z radością śpiewały piosenki, gestami wyrażały miłość. Po prostu wzruszyły swoją publiczność. Bo też idea, dla której występowały była wielka i wzruszająca.