FESTIWAL PIOSENKI

DSC09639

Dnia 03.04.2014r. odbył się w GOK i BP w Babiaku „ I Festiwal Piosenki Przedszkolaków”.Wzięło w nim udział szesnastu przedszkolaków z Samorządowego Przedszkola w Babiaku. Wcześniej dzieci były przygotowywane przez nauczycielki poszczególnych grup. Duży w tym udział mieli również rodzice utrwalając z dziećmi w domu teksty piosenek oraz oklaskując wykonawców na scenie. Nie zawiedli również rówieśnicy, którzy nie skąpili braw. Było także Jury, które wyróżniło najbardziej utalentowanych wykonawców. Ponadto komisja stwierdziła, że wykonawcy dostarczyli wszystkim wiele pozytywnych emocji. Dzieci wyróżnione będą reprezentowały nasze przedszkole w Eliminacjach Powiatowych w Kole do „ XIX Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Przedszkolaków Czerwonak 2014”.

Opracowała: Bożena Zielińska