„Ach, cóż to był za bal…”

DSC09333

Bal karnawałowy to dzień niezwykły, radosny, z niecierpliwością wyczekiwany przez naszych milusińskich.
Dnia 29 stycznia 2014 roku nasze przedszkole, niczym za sprawą czarodziejskiej różdżki, zamieniło się w „wytwórnię filmową”. Tego dnia dorośli mogli odnieść wrażenie, że znajdują się na planie do filmu przygodowego. Świetnie dobrane kostiumy, charakteryzacja sprawiły, że każdy wyglądał jak postać pierwszoplanowa. W naszej „wytwórni” można było spotkać księżniczki, wróżki, Batmana, Spidermana, strażaków, koty, pszczółki, biedronki i wiele innych postaci, dzięki którym sala balowa zamieniła się w fantastyczny, kolorowy, bajkowy świat.
Skoczna, rytmiczna muzyka zachęcała do tańców, a podczas trwania zabawy odbywały się różne konkursy, w których dzieci chętnie brały udział. Najważniejsza jednak była wspólna zabawa przy muzyce, która przysporzyła wszystkim wiele radości.
Na balu nie zabrakło również rodziców, którzy bawili się z naszymi małymi „gwiazdami”.
Beztroskie chwile zostały uwiecznione na pamiątkowych zdjęciach. Zapraszamy do naszej galerii.

Opracowanie: Emilia Wertka