NAJBLIŻSZE WYDARZENIA

W dniu 24 kwietnia (czwartek) na godzinę 16 zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w warsztatach logopedycznych, przygotowanych przez Panią Kamilę Łojewską.
W dniu 29 kwietnia (wtorek) na godzinę 16 zapraszamy wszystkich rodziców do GOK i BP w Babiaku na uroczystą Akademię z okazji Kanonizacji Jana Pawła II, przygotowaną przez przedszkolaków.
W dniu 30.04.2014r. (środa) zapraszamy rodziców dzieci 5 i 6-letnich na indywidualne spotkania z wychowawcami. W tym dniu wychowawcy przekażą rodzicom informację na temat gotowości szkolnej dziecka. Godziny spotkań dla grup rannych wychowawca Pani Bożena Zielińska, Pani Ewa Jeziurska, Pani Elżbieta Chwalisz – od 14.00-17.00. Grupa popołudniowa –wychowawca Pani Donata Krzyżostaniak w godzinach od 17.00-19.00. Zapraszamy Państwa na spotkania z nauczycielami także w trakcie dyżurów (zgodnie z harmonogramem wywieszonym na gazetkach informacyjnych).
Informujemy rodziców, że dzieci z naszego przedszkola będą mogły wziąć udział w wycieczkach. I wycieczka, dla dzieci młodszych – 3,4 letnich (grupa Pani Elżbiety, grupa Pani Emilii), odbędzie się 12 maja 2014r. W planie 3 godzinny pobyt w Fabryce Wrażeń w Koninie oraz obiad w MC. II wycieczka odbędzie się 6 czerwca okolice Łęczycy, przeznaczona jest dla dzieci starszych (grupa Pani Donaty, Pani Ewy, Pani Bożeny) w planie: zwiedzanie jednostki wojskowej, zwiedzanie zamku Boruty, posiłek. Koszt obu wycieczek szacuje się na około 30zł. na dziecko i zostanie pokryty w części z finansów Rady Rodziców oraz nadwyżki z tytułu opłat wnoszonych przez rodziców za żywienie. Szczegółowe harmonogramy wycieczek zostaną przedstawione Państwu w późniejszym terminie.
Informujemy Państwa, że nadal trwa zbiórka: makulatury, baterii, puszek i nakrętek. Zachęcamy do czynnego udziału.