CZEŚĆ TO MY MUCHOMORKI Z GRUPY I

muchomor

Obiecaliśmy Wam we wrześniu, że za jakiś czas się odezwiemy i powiemy, co u nas słychać.

Tak jak planowaliśmy razem się bawimy, śpiewamy, tańczymy, chodzimy na spacery i wycieczki pomagamy sobie nawzajem. Zawarliśmy nowe znajomości i przyjaźnie. Pobyt w przedszkolu bardzo sprawia nam przyjemność, wszyscy zgodnie twierdzimy, że jest super  fajnie. Doskonale się poznaliśmy, wiemy, co kto lubi robić w co się lubi bawić, co go interesuje. Wśród nas mamy mistrzów, którzy szybko się ubierają i chętnie pomagają tym, co mają jeszcze małe problemy.Jest wśród nas duże grono dzieci zdrowo odżywiających się. Podzieliliśmy się sami na drużyny, praca zespołowa  ułatwia nam  wykonywanie niektórych czynności oraz prac w sali lub na powietrzu.  Praca zespołowa uczy nas zdrowej rywalizacji.  Chętnie uczestniczymy w zajęciach dodatkowych z rytmiki oraz z języka angielskiego. Rozwijamy nasze zainteresowania uczestnicząc w kółkach: teatralnym, plastycznym, taneczno-muzycznym, ekologicznym. Przedstawiamy poniżej, w jakich konkursach braliśmy udział i jak one wypadły, oto wyniki, które razem z nasza panią Elą dokładnie zliczaliśmy.

  • KONKURS SZYBKIEGO UBIERANIA SIĘ

WŚRÓD DZIEWCZYNEK WYGRAŁA - MAJA N.

WŚRÓD CHŁOPCÓW WYGRAŁFILIP K.

Wyróżnienie: Dominika S., Kasia B., Maja O., Maciek L., Piotrek B.

  • KONKURS W ZAKRESIE ZDROWEGO ODŻYWIANIA SIĘ

WYGRAŁA – MAJA N.

Ostro rywalizowali Piotrek B., Maja O., Maja R., Kinga K., Filip R., Ola G., Adaś I., Dominika S., Tymon M., Tymon K., Zuzia M., Ola Cz., Maciek L., Sebastian L., Witek P., Kuba S. oraz Klaudia A., Antek G., Paulina J., Filip K.,

  • KONKURS JAK ZACHOWUJĄ SIĘ MUCHOMORKI

WYGRAŁA – ZUZIA M.

Poprawnie zachowywali się także: Kasia B., Piotrek B., Ola Cz., Adaś I., Tymon K., Lenka K., Maja O., Maja R., Filip R.

  • KONKURS NA NAJGRZECZNIEJSZĄ DRUŻYNĘ W GRUPIE I

 I MIEJSCE zdobyła drużyna – ZUZI w jej skład wchodzą: OLA G., MAJA R., LENKA K., KASIA, B., OLA Cz.,  

II MIEJSCE DRUŻYNA – DOMINIKI w jej skład wchodzą: KINGA K., MAJA N., PAULINA J., MAJA O., KLAUDIA A.,

III MIEJSCE DRUŻYNA – ADASIA w skład tej drużyny wchodzą: FILIP R., TYMON K., MATEUSZ P., ANTEK G., KUBA S.,

IV MIEJSCE DRUŻYNA– PIOTRKA w składzie: FILIP K., SEBASTIAN L., MACIEK L., WITEK P., TYMON M.,

ROZPOCZYNAMY DWA NOWE KONKURSY W GRUPIE:

- CZYSTA SZUFLADA,

- PROSTA POSTAWA W KAŻDEJ SYTUACJI

 

WIEMY TAKŻE, ZE NIEKTÓRE KONKURSOWE POSTANOWIENIA  OBOWIĄZUJĄ NADAL!

ŻYCZYMY WSZYSTKIM ZAWODNIKOM RADOSNEJ ZABAWY ORAZ SUKCESÓW ☺