I MIĘDZYPRZEDSZKOLNY TURNIEJ SPORTOWY

DSC00178

Dnia 03.06.2014r. w Zespole Szkół w Bogusławicach odbył się przygotowany przez nauczycielki tutejszego przedszkola „I Międzyprzedszkolny Turniej Sportowy” pod hasłem „Lubimy się bawić”. Wzięły w nim udział dwa zespoły z Samorządowego Przedszkola w Babiaku i jedna drużyna gospodarzy. W skład każdego zespołu weszło dwóch zawodników z każdej grupy wiekowej. Łącznie w zawodach wzięło udział osiemnastu zawodników, a turniej zawierał osiem konkurencji.
Podczas turnieju wszyscy dobrze się bawili i pamiętali o zasadzie fair play.
Nie zabrakło również gromkiego dopingu. Na zakończenie uczestnicy otrzymali dyplomy i upominki przygotowane przez organizatorów. Każdej drużynie wręczono również medale. Pomimo iż były one różnego koloru, to i tak nikt z uczestników nie czuł się przegrany.
Gratulujemy woli walki i wspaniałej zabawy!

Opracowanie: Bożena Zielińska