DZIEŃ MATKI 2014

DSC00095

28 maja 2014r. w GOKiBP w Babiaku odbyła się uroczystość z okazji Dnia Matki. Odpowiednio wcześniej rozpoczęliśmy przygotowania do tego szczególnego wydarzenia. Dzień Mamy odbywał się nieco inaczej niż w ubiegłych latach. Połączony był z dwoma konkursami: plastycznym pt.„Mama i ja w krainie bajek” – koordynatorem tego konkursu była p. B. Zielińska oraz konkursem recytatorskim pt. „Mama wierszem malowana”. W trakcie uroczystości każda grupa prezentowała przygotowaną piosenkę i dwa wiersze. Koordynatorem konkursu recytatorskiego była p. E. Chwalisz. Konkursy odbywały się w dwóch kategoriach wiekowych: 3-4-latki i 5-6-latki.
Ukochane Mamy z wielkim zainteresowaniem i w skupieniu przyglądały się wyczynom swoich dzieci. Dodatkową atrakcją były występy dzieci z kółka teatralnego, które przygotowały i zaprezentowały przedstawienie pt. „Na straganie”. Na zakończenie uroczystości w ręce ukochanych Mam trafiły laurki i drobne upominki wykonane przez dzieci. Nie mogło zabraknąć także wspólnych tańców i „babcinej szarlotki z lodami”.
To był bardzo miły dzień, który wzruszył nie tylko Mamy.

Opracowanie: Elżbieta Chwalisz