WYCIECZKA DO FABRYKI WRAŻEŃ

Dnia 12 maja zorganizowana została wycieczka dla naszych młodszych przedszkolaków. 40 dzieci wyjechało do Fabryki Wrażeń w Koninie. Już sama podróż autokarem była dla dzieci ogromnym przeżyciem, ponieważ niektóre z nich podróżowały tym środkiem lokomocji po raz pierwszy.
Sala zabaw to wymarzone miejsce dla przedszkolaków. Dzieci mogły tam aktywnie, atrakcyjnie i kreatywnie spędzić czas. Trzy godziny szalonej zabawy minęły bardzo szybko. Dzieci dawały upust swym emocjom w trakcie zabaw w tunelach, na zjeżdżalniach, armatkach, dmuchanym żółwiu, w basenie z kolorowymi piłkami. Czas maluchom uprzyjemniał animator zabaw, który między innymi ozdabiał dziecięce twarzyczki wesołymi wzorkami. Ta wycieczka to kolejna doskonała okazja do integracji dwóch grup przedszkolnych oraz spożytkowania niezmierzonych pokładów dziecięcej energii. Po wyczerpującej zabawie, nadszedł czas na obiad. McDonald’s to miejsce bardzo lubiane przez wszystkie dzieci. Najfajniejsze jak zwykle okazały się zabawki!
Bardzo gorąco dziękujemy rodzicom, którzy aktywnie włączyli się w przygotowanie wycieczki oraz okazaną pomoc w trakcie jej trwania.
Lekko zmęczone, pełne wrażeń i bardzo zadowolone dzieci z uśmiechami na twarzach wróciły do przedszkola. Wycieczka była bardzo udana.
Nasze kochane maluszki były bardzo grzeczne i potrafiły zachować się odpowiednio w każdym miejscu, z czego niezmiernie dumne były wychowawczynie i obecni rodzice.

Opracowanie: Emilia Wertka, Elżbieta Chwalisz